Upravit stránku
01.04.2016Gron Lukáš
Interiérový parapet, není jen důležitým designovým prvkem  vašeho objektu. Ale díky moderním technologiím využívaným k výrobě Parapetů Werzalit, je také stálou a kvalitní součástí celkového vzhledu interiéru. Tuto kvalitu Vám nýní chceme demonstrovat  zárukou 25 let poskytovanou na všechny Parapety od firmy Werzalit. 

Parapety WERZALIT Vám nabízíme v široké škále tvarů, dekorů a rozměrů. V nabídce, nejen pro obytné prostory, jsou okenní parapety exclusiv s klasickým tvarem hrany, compact s uhlazeným moderním designem a expona s pravoúhlnou přední ABS hranou. 

Navíc nabízíme systémy pro vedení instalací exclusiv a compact s rozšířenou přední sekcí, vhodné pro komerční prostory.

Proto máte-li zájem o moderní a kvalitní parapet, neváhejte nás kontaktovat.

Novinky z oboru

05.12.2016
Přání úspěšného roku 2017 a poděkování za spolupráci v roce 2016

Firma GTrade spol. s r.o. přeje všem partnerům a klientům úspěšný rok 2017 a současně děkuje za spolupráci v roce 2016.

Nahlédněte pro přehled úspěchů, dokončených...

11.11.2016
Knihovna a muzeum ve Veselici dostaly nový kabát z obkladů SENOPLAN

Budova knihovny a Muzea včelařství Moravského krasu má novou fasádu. Zvolili jsme bezúdržbové fasádní obklady SENOPLAN v elegantním dekoru dřeva, který perfektně sedí k povaze...

29.08.2016
Akční nabídka obkladů Silbonit

Připravili jsme pro vás akční nabídku fasádních obkladů Silbonit, a to především Silbonit Pigmenta za výrazně sníženou cenu. Za super cenu pořídíte i desky Silbonit HA/HC s novou...

22.08.2016
Nové fasádní desky Silbonit Groove a Surface

Do naší nabídky jsme zařadili 2 novinky. Fasádní desky Silbonit Groove a Silbonit Surface. Každá je charakteristická svým moderním strukturovaným povrchem.

12.07.2016
Exkluzivní cena fasádních desek Silbonit Pigmenta

Využijte naši speciální akci a dejte své budově nový kabát. Cementovláknité desky Silbonit Pigmenta jsou ideální pro školy, administrativní budovy, komerční centra a podobné objekty.