Domů | Novinky | Nové fasádní desky Silbonit Groove a Surface

Nové fasádní desky Silbonit Groove a Surface

22 srpna, 2016

Fasáda tvoří dům. A není nic trvalejšího, odolnějšího a bezproblémovějšího než fasádní desky. Abyste mohli vybírat z co nejvíce druhů odstínů a povrchových úprav, zařadili jsme do naší nabídky 2 novinky. Fasádní desky Silbonit Groove a Silbonit Surface. Každá je charakteristická svým moderním strukturovaným povrchem.

Tyto fasádní desky můžete kombinovat s deskami Silbonit HA/HC s hladkou povrchovou úpravou. Vznikne tak originální odvětrávaná fasáda pro rodinný či bytový dům a další objekty, které získají úplně nový design.

Pošlete velikost plochy, kterou budete obkládat, a my vám vypracujeme cenovou nabídku.

Silbonit Groove

Fasádní desky Silbonit Groove mají po celé ploše hrubě vykartáčované drážky, díky kterým jejich povrch připomíná strukturu kartáčovaného dřeva. Drážky zvýrazňují strukturu jádra (cementovláknitá deska je probarvená). Můžete vybírat z 12 odstínů a standardních tlouštěk. Desky jsou standardně hydrofobizovány – odpuzují vodu.

Silbonit Groove

Silbonit Surface unikátní hrubozrnný povrch, který dodá celému objektu na atraktivitě. Tyto fasádní desky nabízíme v elegantních odstínech Naturale, Pietra a Grigio ve standardních tloušťkách. Jsou hydrofobizované, tedy odpuzují vodu. Silbonit Surface obzvlášť vynikne v kombinaci s dalšími fasádními deskami.

Další aktuality