Upravit stránku
Zde najdete novinky o naší firmě a ze světa staveb, obkladů, fasád a dalších souvisejících témat. Pokud si však chcete více počíst, doporučujeme navštívit naší stránku článků, kde obsáhle rozebíráme vše ohledně těchto věcí. 

PF 2021

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2021.

Podívejte se, kde všude využijete keramický obklad fasády

Na následujících realizacích vám chceme ukázat široké využití keramických desek na administrativních budovách, běžných rodinných domech i luxusních vilách.

Přání úspěšného roku 2017 a poděkování za spolupráci v roce 2016

Firma GTrade spol. s r.o. přeje všem partnerům a klientům úspěšný rok 2017 a současně děkuje za spolupráci v roce 2016.

Nahlédněte pro přehled úspěchů, dokončených projektů, roku 2016.

Knihovna a muzeum ve Veselici dostaly nový kabát z obkladů SENOPLAN

Budova knihovny a Muzea včelařství Moravského krasu má novou fasádu. Zvolili jsme bezúdržbové fasádní obklady SENOPLAN v elegantním dekoru dřeva, který perfektně sedí k povaze celého objektu. Podívejte se na celou realizaci.

Akční nabídka obkladů Silbonit

Připravili jsme pro vás akční nabídku fasádních obkladů Silbonit, a to především Silbonit Pigmenta za výrazně sníženou cenu. Za super cenu pořídíte i desky Silbonit HA/HC s novou povrchovou úpravou Groove a Surface, které přinášejí nový originální design celému objektu. 

Nové fasádní desky Silbonit Groove a Surface

Do naší nabídky jsme zařadili 2 novinky. Fasádní desky Silbonit Groove a Silbonit Surface. Každá je charakteristická svým moderním strukturovaným povrchem.

Exkluzivní cena fasádních desek Silbonit Pigmenta

Využijte naši speciální akci a dejte své budově nový kabát. Cementovláknité desky Silbonit Pigmenta jsou ideální pro školy, administrativní budovy, komerční centra a podobné objekty.

Kvalita Werzalit Parapetů deklarována 25-letou zárukou

Léty prověřená kvalita parapetů Werzalit je dnes deklarována 25-letou zárukou na tyto výrobky.

Parklex Skin všestranný tenkostěnný obklad

Parklex Skin  je materiálem vhodným pro fasády, interiérové obklady a podlahy. Je vyráběn ve 3 verzích s úpravamy pro jednotlivé typy obkladu.

Nevšední fasádní lamelový obklad

Máte zájem o výjimečnou fasádu, která bude jedinečná a přesně podle vašich představ? Obraťte se na nás!
Pro vaši inspiraci vám předkládáme právě dokončenou realizaci fasádního opláštění Vario Lamella

Fasádní obklad Vario Lamella

Chceme Vás informovat o novince z oblasti provětrávaných fasád. Jde o hliníkovou lamelovou fasádu Vario Lamella. Nabízíme Vám ji v mnoha barvách a povrchových úpravách.

Fasády pro školy a úřady

Přemýšlíte, jak oživit vaši školu, školku, obecní úřad? Vdechnout jim moderní vzhled a přitom zlepšit jeho tepelně-izolační vlastnosti? Ideálním řešením je provětrávaná fasáda. Nejenže dodá vašemu domu styl a originalitu, ale také prodlouží životnost celé stavby.

 

 

Krásné a funkční = odvětrávané fasády G Trade

Dokončili jsme realizaci fasádního opláštění objektu Auto Jarov, fasádními deskami Silbonit UV Impregna dekor Lavagna, který obdržel ocenění mediálních partnerů v soutěži Fasáda roku 2014.

Fásádní cementovláknité obklady Silbonit, ve třech variantách povrchových úprav poskytují jedinečný vzhled a výhody zavěšených fasád. 

I Vy oceníte naše fasádní obklady!

Naše odvětrávané fasády nyní můžete nalézt i na objektu, Vila Augustus v Praze,  který vyhrál prestižní cenu Fasáda roku 2014, v kategorii Bytový dům-novostavba. Díky modernímu nevšednímu vzhledu našich fasádních desek může být i váš objekt designově atraktivní.

CNC centrum, opracování a formátování desek

Naši zákazníci mohou nyní využít nových možností námi používaného CNC centra. Centrum dokáže se svou vysokou přesností a novými možnostmi tvarových kombinací kromě jiného dosáhnout plastického 3D opracování povrchu velkoplošných materiálů.

Vyměňte poškozené obklady balkónů - jde o design i bezpečnost

Každý, kdo má balkón, musí řešit jeho zabezpečení. Nedělejte z něj jen nepoužívanou část domu, která postupně chátrá. Využijte všechny jeho přínosy!