Upravit stránku
Zde najdete novinky o naší firmě a ze světa staveb, obkladů, fasád a dalších souvisejících témat. Pokud si však chcete více počíst, doporučujeme navštívit naší stránku článků, kde obsáhle rozebíráme vše ohledně těchto věcí. 

Podívejte se, kde všude využijete keramický obklad fasády

Na následujících realizacích vám chceme ukázat široké využití keramických desek na administrativních budovách, běžných rodinných domech i luxusních vilách.

Přání úspěšného roku 2017 a poděkování za spolupráci v roce 2016

Firma GTrade spol. s r.o. přeje všem partnerům a klientům úspěšný rok 2017 a současně děkuje za spolupráci v roce 2016.

Nahlédněte pro přehled úspěchů, dokončených projektů, roku 2016.

Knihovna a muzeum ve Veselici dostaly nový kabát z obkladů SENOPLAN

Budova knihovny a Muzea včelařství Moravského krasu má novou fasádu. Zvolili jsme bezúdržbové fasádní obklady SENOPLAN v elegantním dekoru dřeva, který perfektně sedí k povaze celého objektu. Podívejte se na celou realizaci.

Akční nabídka obkladů Silbonit

Připravili jsme pro vás akční nabídku fasádních obkladů Silbonit, a to především Silbonit Pigmenta za výrazně sníženou cenu. Za super cenu pořídíte i desky Silbonit HA/HC s novou povrchovou úpravou Groove a Surface, které přinášejí nový originální design celému objektu. 

Nové fasádní desky Silbonit Groove a Surface

Do naší nabídky jsme zařadili 2 novinky. Fasádní desky Silbonit Groove a Silbonit Surface. Každá je charakteristická svým moderním strukturovaným povrchem.

Exkluzivní cena fasádních desek Silbonit Pigmenta

Využijte naši speciální akci a dejte své budově nový kabát. Cementovláknité desky Silbonit Pigmenta jsou ideální pro školy, administrativní budovy, komerční centra a podobné objekty.

Kvalita Werzalit Parapetů deklarována 25-letou zárukou

Léty prověřená kvalita parapetů Werzalit je dnes deklarována 25-letou zárukou na tyto výrobky.

Parklex Skin všestranný tenkostěnný obklad

Parklex Skin  je materiálem vhodným pro fasády, interiérové obklady a podlahy. Je vyráběn ve 3 verzích s úpravamy pro jednotlivé typy obkladu.

Nevšední fasádní lamelový obklad

Máte zájem o výjimečnou fasádu, která bude jedinečná a přesně podle vašich představ? Obraťte se na nás!
Pro vaši inspiraci vám předkládáme právě dokončenou realizaci fasádního opláštění Vario Lamella

Fasádní obklad Vario Lamella

Chceme Vás informovat o novince z oblasti provětrávaných fasád. Jde o hliníkovou lamelovou fasádu Vario Lamella. Nabízíme Vám ji v mnoha barvách a povrchových úpravách.

Fasády pro školy a úřady

Přemýšlíte, jak oživit vaši školu, školku, obecní úřad? Vdechnout jim moderní vzhled a přitom zlepšit jeho tepelně-izolační vlastnosti? Ideálním řešením je provětrávaná fasáda. Nejenže dodá vašemu domu styl a originalitu, ale také prodlouží životnost celé stavby.

 

 

Krásné a funkční = odvětrávané fasády G Trade

Dokončili jsme realizaci fasádního opláštění objektu Auto Jarov, fasádními deskami Silbonit UV Impregna dekor Lavagna, který obdržel ocenění mediálních partnerů v soutěži Fasáda roku 2014.

Fásádní cementovláknité obklady Silbonit, ve třech variantách povrchových úprav poskytují jedinečný vzhled a výhody zavěšených fasád. 

I Vy oceníte naše fasádní obklady!

Naše odvětrávané fasády nyní můžete nalézt i na objektu, Vila Augustus v Praze,  který vyhrál prestižní cenu Fasáda roku 2014, v kategorii Bytový dům-novostavba. Díky modernímu nevšednímu vzhledu našich fasádních desek může být i váš objekt designově atraktivní.

CNC centrum, opracování a formátování desek

Naši zákazníci mohou nyní využít nových možností námi používaného CNC centra. Centrum dokáže se svou vysokou přesností a novými možnostmi tvarových kombinací kromě jiného dosáhnout plastického 3D opracování povrchu velkoplošných materiálů.

Vyměňte poškozené obklady balkónů - jde o design i bezpečnost

Každý, kdo má balkón, musí řešit jeho zabezpečení. Nedělejte z něj jen nepoužívanou část domu, která postupně chátrá. Využijte všechny jeho přínosy!