Upravit stránku
22.08.2016Administrátor

Fasáda tvoří dům. A není nic trvalejšího, odolnějšího a bezproblémovějšího než fasádní desky. Abyste mohli vybírat z co nejvíce druhů odstínů a povrchových úprav, zařadili jsme do naší nabídky 2 novinky. Fasádní desky Silbonit Groove a Silbonit Surface. Každá je charakteristická svým moderním strukturovaným povrchem.

Tyto fasádní desky můžete kombinovat s deskami Silbonit HA/HC s hladkou povrchovou úpravou. Vznikne tak originální odvětrávaná fasáda pro rodinný či bytový dům a další objekty, které získají úplně nový design.

Silbonit Groove

Silbonit Groove

Fasádní desky Silbonit Groove mají po celé ploše hrubě vykartáčované drážky, díky kterým jejich povrch připomíná strukturu kartáčovaného dřeva. Drážky zvýrazňují strukturu jádra (cementovláknitá deska je probarvená). Můžete vybírat z 12 odstínů a standardních tlouštěk. Desky jsou standardně hydrofobizovány - odpuzují vodu.

Silbonit Surface

Silbonit Surface

Silbonit Surface unikátní hrubozrnný povrch, který dodá celému objektu na atraktivitě. Tyto fasádní desky nabízíme v elegantních odstínech Naturale, Pietra a Grigio ve standardních tloušťkách. Jsou hydrofobizované, tedy odpuzují vodu. Silbonit Surface obzvlášť vynikne v kombinaci s dalšími fasádními deskami.

Novinky z oboru

21.12.2017
Podívejte se, kde všude využijete keramický obklad fasády

Na následujících realizacích vám chceme ukázat široké využití keramických desek na administrativních budovách, běžných rodinných domech i luxusních vilách.

05.12.2016
Přání úspěšného roku 2017 a poděkování za spolupráci v roce 2016

Firma GTrade spol. s r.o. přeje všem partnerům a klientům úspěšný rok 2017 a současně děkuje za spolupráci v roce 2016.

Nahlédněte pro přehled úspěchů, dokončených

...

11.11.2016
Knihovna a muzeum ve Veselici dostaly nový kabát z obkladů SENOPLAN

Budova knihovny a Muzea včelařství Moravského krasu má novou fasádu. Zvolili jsme bezúdržbové fasádní obklady SENOPLAN v elegantním dekoru dřeva, který perfektně sedí k povaze...