Upravit stránku

Exkluzivní vzhled fasádních lamel WERZALIT může reprezentovat i váš dům nebo firmu. Přesvědčte se, jaké to je, když stavba vyvolává emoce! Obklady s dezénem dřeva totiž v lidech vzbuzují pocit bezpečí a jistoty. V takové stavbě se nejenom dobře bydlí, ale také pracuje. To znamená, že i zdánlivě nevýznamný detail, jako je fasádní obklad, může vést k vyšší produktivitě práce ve firmě. O kvalitě bydlení ani nemluvě.

100% odolnost a prodloužená záruka

A co teprve když se elegantní vzhled snoubí s maximální odolností! Obklady WERZALIT totiž vzdorují mrazu, slunci či dešti bez sebemenší újmy. Lakovaný povrch propůjčuje deskám dlouhou životnost bez nutnosti údržby.

Barva vlivem působení slunečního svitu nebledne a tvar desek také zůstává stejný. Robustní povrch odolává i větším nárazům. Na důkaz kvality vám nyní prodlužujeme záruku na 10 let!

Prefesionální instalace

S deskami a profily WERZALIT šetříte peníze za údržbu, ale také čas! Jejich zavěšení na konstrukci je velmi snadné díky drážkám, které zapadnou do sebe. Obklad kotvíme na zateplené i nezateplené fasády. I když jsou profily WERZALIT moderním prvkem, jejich použití není omezeno pouze na novostavby. Dřevěné fasádní desky dodají šmrnc a eleganci i staršímu domu.

Zajistíme celkovou profesionílní realizaci projektu fasády z fasádních obkladů WERZALIT.

Lamelové fasádní obklady Werzalit

Přesvědčte se o přednostech fasádních obkladů WERZALIT!

  • Nezaměnitelný vzhled
  • 51 různých odstínů
  • Variabilita, která dává prostor vaší kreativitě
  • Tvarová a barevná stálost
  • Rychlá a snadná instalace
  • 10letá záruka
Schéma fasádního profilu Selecta pro napojení fasádních obkladů Werzalit

S námi máte vždy na výběr

Flexibilní SELEKTA

Fasádní profil WERZALIT Selekta vám umožňuje instalaci ve všech směrech. Desky standartně instalujeme vertikálně, horizontálně nebo diagonálně. Vybírejte z 51 atraktivních jednobarevných odstínů se strukturou dřeva, nebo v několika přírodních dekorech dřeva. Snadnou montáž umožňují spoje na pero s drážkou.

Nyní je profil Selekta s úpravou Heritage ještě jednodušší na montáž.
Díky polodrážce se již příčné spáry nemusí zakrývat žádným speciálním profilem, neboť obklad je již k tomuto uzpůsoben a tak fasáda dostane jedinečný jednolitý design, bez rušivých elementů. 
 
1

Efektní SIDING

U fasádního obklad WERZALIT Siding  se jednotlivé prvky navzájem překrývají a obklad připomíná stylové přímořské domky. Díky překrývání navíc nevznikají žádné otevřené spáry, krycí šířka profilu je 152 mm. Profil Siding je určen výhradně k horizontálnímu kladení

Schéma fasádního obkladu Werzalit SIDING a jeho rozměry
1

Přesvědčte se, jak dobře obklad WERZALIT vypadá