FunderMax

Fasádní desky Fundermax

Fasádní desky Fundermax jsou duromerové vysokotlaké laminátové fasádní obkladové desky. Použité zejména pro dlouhodobé opláštění balkonů a fasád. Z 65 % jsou tvořeny z pásů přírodních vláken a zbylých 35 % tvoří syntetické pryskyřice. Toto složení jim zaručuje velmi vysokou kvalitu, odolnost, dlouhou životnost a spolehlivost.

Max Compact Exteriér

FunderMax se neustále vyvíjí. Stejně jako jsou oblasti použití stále rozmanitější, řada dekorů, včetně zcela bezplatných individuálních dekorů, neustále dosahuje nových rozměrů, pokud jde o nuance a rozmanitost. Samotný produkt zůstává věrný svým faktorům úspěchu a bez ohledu na dekor vždy stojí za důslednou ochranou a nekompromisní tvrdostí proti všem vnějším vlivům. Desky Max Compact při vnějším použítí odolají všem povětrnostním podmínkám a také se rychle a snadno instalují. Nabízejí vám také spoustu svobody realizovat i ty nejkreativnější návrhy. Díky široké škále povrchů a dekorů jistě najdete vzhled, který zaujme. Desky Fundermax  jsou z 65 % hmotnosti desky vyrobené z přírodních vláken – skládá se převážně ze dřeva, které již bylo zpracováno na „kraftové papíry“. Syntetické pryskyřice se nanášejí a lisují na trvanlivé, odolné proti vlhkosti desky pod vysokým tlakem a teplem.
VÝHODY
  • Odolnost proti mrazu, kyselému dešti a dalším venkovním vlivům
  • Široký výběr dekorů a výrazné povrchové úpravy s více než 115 standardními dekory. Vyberte si z nabídky FunderMax díky obrovské rozmanitosti a výběru plných barev, dřeva, přírodních materiálů, metalických a kamenných povrchových úprav
  • Vysoká odolnost proti nárazu
  • Životnost 30 let
  • Třída reakce na oheň A2-s1,d0/A2 i B-s1, d0

VÝHODY

m.look Exteriér

m.look Exteriér pro protipožární fasády obléká budovy – uvnitř i venku – a stále působí nevýrazně a je odolný vůči vnějším vlivům. Robustní materiál vyniká vysokou odolností proti poškrábání, světlostálostí, nárazuvzdorností, antigraffiti vlastnostmi a odolností proti krupobití a také se snadno čistí . Mezi dekorativními povrchy odolnými vůči povětrnostním vlivům je umístěno minerální, nehořlavé jádro . m.look je vhodný pro všechny aplikace, které vyžadují třídu stavebních materiálů A2-s1, d0 podle EN 13501-1 a dovedně kombinuje styl s vyhledávaným zabezpečením.

FunderMax Dekory

m.look
Max Compact Exteriér