Upravit stránku
Fasádní obkladové desky patří k velmi moderním materiálům. Jelikož jsou na pohled velmi krásnéelegantní a vynikají špičkovými technickými vlastnostmi, setkáváme se s nimi čím dál tím častěji. V naší nabídce najdete fasádní desky:
  • Silbonit - jsou plošné desky, které se vyrábí ze směsi cementu a siliky, vyztužené mineralizovaným celulózovým vláknem. Desky Silbonit jsou nehořlavé a odolné proti plísním.
  • Werzalit - mají robustní a nárazuvzdorný povrch, který zajišťuje dokonalou ochranu domu před povětrnostními vlivy. Desky Werzalit nabízíme v široké paletě barev a dekorů. Navíc jsou již z výroby připravené k okamžitému zabudování a umožňují tak rychlou a snadnou instalaci.
  • Parklex - je vysokotlaký vrstvený panel s povrchem z pravého dřeva, jehož jádro tvoří vrstvy sulfátového papíru syceného fenolovými pryskyřicemi. Dřevěné desky Parklex jsou určeny pro venkovní použití a dokonale odolávají UV záření.
  • Granit Light - jsou fasádní obkladové desky, které v sobě spojují jedinečné vlastnosti přírodního kamene a výborné mechanické vlastnosti kompozitních materiálů. Tak vznikají velkoplošné, ultratenké a lehké obklady, které vynikají vlastnostmi, které by přírodní kámen nikdy docílit nemohl.
Fasádní obkladové desky Werzalit na terase budovy
  • Tempio - jsou moderní keramické obklady, určené pro provětrávané fasády. Je to novinka mezi našimi produkty, která se může pochlubit velkou šetrností k životnímu prostředí. Keramické fasádní desky Tempio jsou navíc kvalitní, spolehlivé a trvanlivé.
  • Senoplan - se vyrábí lisováním láminátu pod velkým tlakem, z pryskyřic s vysokou jakostí, které jsou integrovány celulózou. Fasádní obkladové desky Senoplan jsou kvalitní velkoformátové desky, které jsou určeny výhradně k venkovnímu použití.

Fasádní desky se používají pro stavbu moderních odvětrávaných fasád, které vynikají svou jednoduchostí a vzdušností. Jejich úkolem je izolovat, odvětrávat a chránit.