Upravit stránku

Keramické fasádní obklady Tempio vylepší tepelněizolační vlastnosti i vzhled budovy

Nový obvodový plášť z keramických obkladů Tempio dodá budově nejen moderní vzhled, ale také posune její vlastnosti na vyšší úroveň. Spojením keramických obkladů a konstrukce provětrávané fasády vzniká ucelený zateplovací systém, který eliminuje tepelné ztráty budovy. Tím se stává její provoz ekonomičtější.

Keramické fasádní obklady Tempio od našeho španělského partnera Ceramica Mayor S.A zabraňují 25 – 40 % energetických ztrát. Výjimečná je také jejich životnost.

Keramický fasádní obklad Tempio ve světlé barvě na exteriéru budovy
Keramické extrudované dlaždice téměř nepodléhají viditelnému stárnutí, jedná se přírodní pálený materiál. Důkazem jejich odolnosti jsou například obklady na egyptských památkách.
Ing. Pavel Gron, jednatel společnosti G TRADE

Výhody keramických fasádních obkladů Tempio:

Informace a předběžnou kalkulaci pro Váš projekt či dům od nás dostanete ZDARMA

Kontaktujte nás

  • Provádíme profesionální komplexní realizaci projektu keramické fasády 
  • Maximálně splňují požadavky protipožární bezpečnosti, jsou nehořlavé.
  • Jejich údržba je nenáročná, stačí je opláchnout vodou. V případě glazovaného povrchu (lesklého i matného) snadno odstraníte i graffiti.
  • Instalují se neviditelným ukotvením na hliníkový rošt Iltegro se speciálními fixačními prvky. Spojovací materiál je nerezový.
  • Jsou vysoce odolné proti mrazu, horku a nárazu.

Vyberte si vhodný typ keramických obkladů

 

Keramické obklady typu FK

Obklady Tempio FK jsou velmi tenké, mají pouhých 16 mm. Profil je zezadu držen hliníkovým roštem, který zabraňuje případnému pádu. Největší předností této fasády je velmi jednoduchá instalace a nízká váha, díky těmto vlatnostem ušetříte na ukotvení fasády.

Keramické obklady typu FK
Keramické obklady typu FK

Keramické obklady typu FS

Tempio profil FS nabízí více variant tloušťky profilu a to 24, 30 a 40 mm. Tloušťka tohoto profilu poskytuje důležitou odolnost proti nárazu. Systém ukotvení vytváří širší spoje, které zdůrazní horizontálnost budovy.

Keramické obklady typu FSKeramické obklady typu FS
Keramické obklady typu FS
1
2