Upravit stránku

Přemýšlíte, jak oživit váš rodinný dům? Vdechnout mu moderní vzhled, a přitom zlepšit jeho tepelně-izolační vlastnosti? Ideálním řešením je provětrávaná fasáda. Nejenže dodá vašemu domu styl a originalitu, ale také prodlouží životnost celé stavby.

Provětrávaná fasáda zcela nahradí klasické zateplení domu polystyrenem, protože součástí její skladby je izolant, jehož sílu volíte libovolně dle svých preferencí. Při výběru zohledněte také klimatické podmínky.

Výhody provětrávané fasády

  • Zvýší estetickou hodnotu domu.
  • Pomáhá odvětrání vlhkosti ze zdiva a tím zabrání vzniku plísní.
  • Zajistí bezúdržbovost fasády, postačí vizuální kontrola majitele 1x ročně.
  • Životnost až 50 let. V případě výměny vnějšího opláštění se nezasahuje do tepelně-izolační části.
  • Plně nahradí zateplení domu polystyrenem, který neumožňuje zdem dýchat

Vyberte si typ fasády právě pro vás

Jak probíhá realizace zakázky

Máte zájem o provětrávanou fasádu? Zašlete nám pohledy domu, výkaz výměr či plochu fasády s tloušťkou požadované izolace a my vám díky těmto podkladům vypracujeme orientační cenovou nabídku zdarma. V případě, že se rozhodnete s námi spolupracovat, telefonicky či osobně se domluvíme na postupu realizace a aktualizujeme cenovou nabídku na základě zaměření objektu naším technikem. Následuje stanovení podmínek, podpis smlouvy, realizační fáze a vystavení závěrečné faktury.

Instalace provětrávané fasády se přizpůsobí danému objektu

Provětrávaná fasáda je složena z nosné podkonstrukce a vlastního opláštění. Podkonstrukce může být dřevěná, hliníková či kovová, ze zkušeností však doporučujeme konstrukci hliníkovou z důvodu životnosti a vyloučení nebezpečí hniloby a koroze. Podkonstrukce se kotví do zdiva nerezovými spojovacími prostředky, opláštění může být ukotveno viditelně (nýty, vruty) či skrytě (lepení), jak si budete přát.