Odvětrané fasády keramické

Keramické fasády jsou chytrým způsobem, jak zabránit úniku 25-40 % energie, a to za velmi příjemnou pořizovací cenu. Vyberte si z nabízených typů keramických fasád takový obklad, který bude splňovat vaše požadavky.

Sháníte vhodný fasádní obklad na váš dům? A už jste slyšeli o odvětrávaných keramických fasádách? Že ne? Obraťte se proto na naše odborníky, kteří vás rádi s tímto typem fasádních obkladů seznámí.

Nabízíme vám keramické obklady jménem Tempio a to v přírodní a nebo glazované úpravě. Každý námi nabízený typ se odlišuje způsobem ukotvení, a tedy i provedením perodrážek, které do sebe zapadají a tvoří tak celistvý povrch.

Výhody odvětrávaných keramických fasád spočívají v:

  • kvalitním materiálu, který je krásný i napohled
  • odolnosti proti mrazu a horku
  • nehořlavém materiálu
  • velké odolnosti proti nárazu
  • velmi jednoduché údržbě
  • akustické odolnosti
  • zabraňování úniku až 25 – 40 % energie
  • speciální technologii, pomocí níž se fasáda kotví neviditelným způsobem na rošt

Typ FH

Obklady Tempio FH zahrnuje všechny výhody keramických obkladů a je dodáván v glazurované, i v přírodní úpravě. Nabízíme obklady ve výškách 200-350 mm a délkách 0,5-1,5 m. Tloušťka typu FH je 24 mm.

Typ FH ukotvení
Typ FH dlaždice

Typ FK

Tento typ fasádního obkladu disponuje tloušťkou 16 mm. Profil je oboustranný.

Obklad je zezadu držen hliníkovým roštem, který zabraňuje případnému pádu. Otevřené spoje zlepší základní ventilaci fasády. Avšak největší předností této fasády je její velmi jednoduchá instalace a díky menší tloušťce také její váha. Dodáváme obklady o výšce 200-450 mm a v délkách 0,5-1,5 m.

Typ FK ukotvení
Typ FK dlaždice

Typ FS

Tempio profil FS nabízí více variant tloušťky profilu a to 24, 30 a 40 mm. Tloušťka tohoto profilu zajišťuje odolnost proti nárazu. Systém ukotvení s jednotlivými kotvami poskytuje širší spoje, jenž zdůrazní horizontálnost budovy. Profil je dodáván ve výškách 200-500 mm a délkách 0,5-1,5 m.

Typ FS ukotvení
Typ FS dlaždice