Montované fasády

Moderní řešení

Vyzkoušejte nové a moderní řešení fasády domů. Jsou jím montované fasádní obklady pro větrané fasády. Pokud jste o nich ještě neslyšeli, věřte, že jsou velmi praktické, elegantní, funkční a mají dlouhou životnost. Navíc jsou bezúdržbové, takže se o ně nemusíte prakticky vůbec starat.

Exkluzivní vzhled a dokonalá mechanická odolnost proti zničení přispívají ke kladným vlastnostem fasádních systémů.

Máte zájem o montované fasádní obklady nebo o podrobnější informace?
Kontaktujte nás pomocí níže přiloženého formuláře ještě dnes!

Silbonit

Fasádní obklady Silbonit

Moderní cementovláknité obklady fasády s nenapodobitelným designem přírodního vzhledu s efektem patinace povrchové kresby přírodní struktury základního materiálu.

Obklady Scalamid

Fasádní obklady Scalamid

Fasádní desky SCALAMID předčí tradiční materiály, jako je dřevo nebo kámen, svými perfektními vlastnostmi. Objevte je i vy. Buďte originální a pořiďte si fasádu, kterou jen tak někdo nemá.

Obklady Swisspearl

Fasádní obklady Swisspearl

Swisspearl je výrobcem vláknocementových výrobků s využitím ve stavebnictví. Využívá přírodních surovin, a je tak šetrný k životnímu prostředí.

obklady Parklex Prodema

Fasádní obklady Parklex Prodema

Přírodní vzhled, vytříbený design a nadčasová elegance pravého dřeva – to jsou fasádní obklady Parklex. Buďte originální a pořiďte si fasádu, kterou jen tak někdo nemá.

obklady KronoArt

Fasádní obklady KronoArt

Architektonické fasádní obklady Kronoart® představují ideální mix technické funkčnosti nové generace a nových úrovní estetické svobody.

obklady Fundermax

Fasádní obklady Fundermax

Pokud hledáte vysokou kvalitu, odolnost, dlouhou životnost a spolehlivost, tak jsou fasádní obklady značky Fundermax pro vás tím správným řešením.

obklady Laminam

Fasádní obklady Laminam

Keramické desky, které vynikají špičkovými vlastnostmi a širokým využitím. Fasádní obklad Laminam je produkt vyrobený ze 100% přírodních materiálů. Dokonalé spojení přírody a nejmodernějších technologií.

Neolith obklady

Fasádní obklady Neolith

Největší porcelánové desky na světě, které svými unikátními mechanickými vlastnostmi společně s neporézní strukturou nacházejí široké uplatnění jako fasádní obklady v exteriérech, interiérech i jako podlahová krytina.

Silbonit

Fasádní obklady Tempio

Keramický obkladový materiál pro odvětrávanou zavěšenou fasádu. Nejen pro vaši střechu si můžete pořídit kvalitní keramické krytí, nyní díky Tempiu můžete mít fasádu stejně krásnou a dlouhověkou jako vaši střechu.