Fasádní obkladové desky

Fasádní obkladové desky patří k velmi moderním materiálům. Jelikož jsou na pohled velmi krásné a elegantní a vynikají špičkovými technickými vlastnostmi, setkáváme se s nimi čím dál tím častěji.

V naší nabídce najdete fasádní desky:

  • Silbonit – jsou plošné obkladové desky, které se vyrábí ze směsi cementu a siliky, vyztužené mineralizovaným celulózovým vláknem. Desky Silbonit jsou nehořlavé a odolné proti plísním.
  • ScalamidNejmodernější obklady SCALAMID se stanou nejenom ozdobou vaší fasády, ale také interiéru. Vyniknou na stěnách i podlahách. Mezi jejich největší přednosti patří široká nabídka barevných variant i velikostí.
  • Swisspearl – Vláknocement je moderní stavební materiál vyrobený z přírodních surovin. Tyto lehké obkladové desky jsou šetrné k životnímu prostředí.
  • Parklex Prodema – je vysokotlaký vrstvený panel s povrchem z pravého dřeva, jehož jádro tvoří vrstvy sulfátového papíru syceného fenolovými pryskyřicemi. Dřevěné obkladové desky Parklex Prodema jsou určeny pro venkovní použití a dokonale odolávají UV záření.
  • Kronoartobklady Kronoart® představují ideální mix technické funkčnosti nové generace a nových úrovní estetické svobody. Obkladové desky jsou vyrobené z vysokotlakého laminátu (HPL), který nabízí jednoduchost manipulace s materiálem, jenž má úžasnou stabilitu a pevnost.
  • Fundermaxduromerové vysokotlaké laminátové fasádní obkladové desky. Použité zejména pro dlouhodobé opláštění balkonů a fasád.
  • Laminam – italský výrobce Laminam vyrábí keramické obkladové desky, které vynikají špičkovými vlastnostmi a širokým využitím.
  • Neolith – Lehké obkladové desky desky z porcelánu nastavují nový směr ve stavebnictví a svými vlastnostmi odsunují klasické keramické fasády na druhou kolej. Unikátním vzhledem i širokými možnostmi použití, v exteriéru i interiéru, představují univerzální obkladový materiál.
  • Tempio – jsou moderní keramické obklady, určené pro provětrávané fasády. Je to novinka mezi našimi produkty, která se může pochlubit velkou šetrností k životnímu prostředí. Keramické fasádní desky Tempio jsou navíc kvalitní, spolehlivé a trvanlivé.

Fasádní desky se používají pro stavbu moderních odvětrávaných fasád, které vynikají svou jednoduchostí a vzdušností. Jejich úkolem je především izolovatodvětrávat a chránit.