Na rodinném domě jsme se podíleli na realizaci provětrávané fasády, která zde funguje jako moderní a elegantní architektonický prvek. Konkrétně se jednalo o obklad atiky a podhledu pomocí HPL desek Kronoart v dekoru imitace dřeva Gold Fernando Oak.
Tyto desky se vyznačují vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům, barevnou stálostí a dlouhou životností, což z nich činí ideální řešení pro exteriérové použití. Jednotlivé desky byly uchyceny pomocí fasádních nýtů, které zajišťují pevné, stabilní a dlouhodobě spolehlivé upevnění.
Výsledkem je detailně zpracovaný fasádní prvek, který domu dodává moderní vzhled a zároveň chrání exponované části stavby. Obklad atiky a podhledu v provedení Kronoart tak spojuje funkčnost, dlouhodobou udržitelnost a nadčasový design.
Chcete vědět cenový odhad i pro váš projekt? Využijte naši kalkulačku k nezávazné kalkulaci.
Další aktuality
Realizace provětrávané fasády rodinného domu na Slovensku
Realizace provětrávané fasády rodinného domu na Slovensku s kombinací velkoformátových keramických desek Neolith a Parklex Prodema.
Rodinné domy v Rosicích s provětrávanou fasádou Parklex Prodema
Provětrávaná fasáda s obklady Parklex Prodema spojuje přírodní vzhled dřeva, dlouhou životnost a minimální nároky na údržbu. Realizace rodinných domů v dekorech Rustik, Onix a Antra ukazuje elegantní architektonické řešení s nýtovaným systémem na hliníkové podkonstrukci.
Větraná fasáda na budově technologického parku z desek Albond
Na objektu technologického parku jsme realizovali větranou fasádu o ploše 300 m² z fasádních desek Albond Aluminium Grey. Výsledkem je moderní, odolný a architektonicky čistý fasádní plášť s důrazem na precizní provedení.



