Odvětrávané fasády velkoplošné dřevěné

Velkoplošné a velkoformátové dřevěné obklady fasád dodají vašemu domu punc luxusu. Jedná se o zcela výjimečné uplatnění přírodní dřevěné dýhy ve spojení s fasádním obkladem. Vyberte si z osmi základních barevných dekorů dřevěných fasád.

Aby se váš dům výjimal mezi ostatními, nabízíme vám originální a jednoduché řešení – velkoplošné nebo-li velkoformátové dřevěné obklady fasád. Zajistíme jejich kompletní realizaci. Vy si pouze vyberete dekor. Odvětrávaná dřevěná fasáda z velkoplošných desek stojí na pomyslném vrcholu po stránce designu i technologie výroby.

Velkoformátové dřevěné obklady fasád Parklex Prodema splňují požadavky exklusivity a bezúdržbovosti dřevěných fasád. Jsou to vysokotlaké vrstvené panely s povrchem z pravého dřeva.

Vyberte si dekor dřevěné fasády

Zcela výjimečné spojení přírodní dřevěné dýhy a velkoplošného fasádního obkladu. Velkoformátové dřevěné obklady fasád domů PARKLEX si můžete vybrat z osmi základních barevných dekorů. Dekory fasádních obkladů dávají vyniknout přirozené kráse dřeva. Vyberte si tu pravou dřevěnou fasádu pro váš dům.