Domů | Články | Obložení pro venkovní skládané fasády

Obložení pro venkovní skládané fasády

Rozhodli jste se pro novou venkovní fasádu vašeho domu? V tom případě se neukvapte a dejte si patřičně záležet při výběru správného obložení fasády. Nehleďte pouze na barevnost, ale zaměřte se především na izolační vlastnosti a dlouhou životnost vaší nové fasády. Nejen tyto parametry splňují fasády od společnosti G TRADE s.r.o.

Skládaná fasáda = fasáda na celý život

Slyšeli jste již o venkovní skládané fasádě, která v sobě snoubí ty nejlepší vlastnosti? Dodejte domu zcela nový architektonický ráz a přitom ušetřete ročně velké částky za provoz domu. Provětrávaná skládaná fasáda dokáže výrazně prodloužit životnost celé stavby.

Díky tomu, že celý systém skládané fasády je podobný stavebnici, ušetříte čas i peníze. V praxi to znamená, že venkovní obklady je možné instalovat kdykoliv a kdekoliv.

Vhodným obložením k administrativním budovám či rodinným domů jsou cementovláknité fasádní obklady Silbonit. Jejich specifická úprava zajišťuje stálobarevnost odstínu a také zvýšenou mechanickou odolnost povrchu. Navíc jsou odolné proti hnilobě, plísním a živočišným škůdcům. Výhody, které jistě oceníte, jsou především přírodní design, nízká váha, pružnost a dlouhá životnost.

Originalitu svému domu vtiskne i keramická fasáda Tempio, která je extrémně odolná proti mrazu a horku. Navíc se jedná o fasádu, která šetří vaše peníze na provoz domu, zabraňuje totiž 25-40% energetických ztrát.

Je libo obklady ze 100% přírodního dřeva?

  Milujete vůni dřeva? Ano, tak v tom případě vás osloví fasádní obklady z pravého dřeva. Nabízíme vám dva druhy venkovních obkladů, které odolají jakémukoliv počasí a vztahuje se na ně záruka až 10 let.

   

  • Fasádní obklady Parklex – vysokotlaké vrstvené panely s povrchem ze 100% pravého dřeva. Jedná se o obklady vysoce odolné proti UV záření i dalším atmosferickým faktorům. Jednotlivé desky můžete použít i jako vnitřní designový prvek. Vybírat můžete z široké nabídky dekorů přírodních dřevěných dýh.

  Co říci závěrem? Snad jen že, obklady pro venkovní skládané fasády vynikají vysokou odolností proti rozmarům počasí a vydrží vám až několik desítek let. Takže se nemusíte obávat, že by vaše investice přišla vniveč.

  Další články

  Odvětraná fasáda

  Odvětraná fasáda

  Přemýšlíte do čeho obléci váš dům a stále váháte, jaká by byla ta nejlepší fasáda? Představíme vám, proč by mohla být právě odvětraná fasáda tou pravou volbou.

  číst více