Upravit stránku

Rozhodli jste se pro novou venkovní fasádu vašeho domu? V tom případě se neukvapte a dejte si patřičně záležet při výběru správného obložení fasády. Nehleďte pouze na barevnost, ale zaměřte se především na izolační vlastnosti a dlouhou životnost vaší nové fasády. Nejen tyto parametry splňují fasády od společnosti G TRADE s.r.o.

Skládaná fasáda = fasáda na celý život

Slyšeli jste již o venkovní skládané fasádě, která v sobě snoubí ty nejlepší vlastnosti? Dodejte domu zcela nový architektonický ráz a přitom ušetřete ročně velké částky za provoz domu.

Vhodným obložením k administrativním budovám či rodinným domů jsou cementovláknité fasádní obklady Silbonit. Jejich specifická úprava zajišťuje stálobarevnost odstínu a také zvýšenou mechanickou odolnost povrchu. Navíc jsou odolné proti hnilobě, plísním a živočišným škůdcům. Pokud holdujeme spíš kamenu, můžeme vám nabídnout kamenné fasádní obklady Granit Light. Jedná se o perfektně vyladěnou kombinaci přírodního kamene a nosné desky z kompozitního materiálu. Výhody, které jistě oceníte, jsou především přírodní design, nízká váha, pružnost a dlouhá životnost.

Je libo obklady ze 100% přírodního dřeva?

Milujete vůni dřeva? Ano, tak v tom případě vás osloví fasádní obklady z pravého dřeva. Nabízíme vám dva druhy venkovních obkladů, které odolají jakémukoliv počasí a vztahuje se na ně záruka až 10 let.

  • Fasádní obklady Werzalit - jejich robustní a nárazuvzdorný povrch odolá všem rozmarům počasí. Volit můžete z desek horizontálních, vertikálních, diagonálních a jiných.
  • Fasádní obklady Parklex - vysokotlaké vrstvené panely s povrchem ze 100% pravého dřeva. Jedná se o obklady vysoce odolné proti UV záření i dalším atmosferickým faktorům. Jednotlivé desky můžete použít i jako vnitřní designový prvek. Vybírat můžete z široké nabídky dekorů přírodních dřevěných dýh.

Co říci závěrem? Snad jen že, obklady pro venkovní skládané fasády vynikají vysokou odolností proti rozmarům počasí a vydrží vám až několik desítek let. Takže se nemusíte obávat, že by vaše investice přišla vniveč.