Upravit stránku
11.11.2016Gron Lukáš

Budova knihovny a Muzea včelařství Moravského krasu už delší dobu potřebovala novou, reprezentativní fasádu. Zvolili jsme fasádní HPL obklad SENOPLAN, který svými vlastnosti a dekorem dřeva splňoval všechny požadavky majitele.

Fasádní obklad SENOPLAN je bezúdržbový (což je ideální pro každou komerční budovu a veřejný objekt) a designem se skvěle hodí do povahy muzea, které se zaměřuje na historii včelařství v regionu Moravský kras.

Realizovali jsme fasádu muzea a knihovny ve Veselici

Formátování a montáž

Provedli jsme formátování materiálu na míru objektu. Z velkoplošného materiálu HPL jsme připravili lamely, které jsme poté ukotvili pomocí nýtů na lakovaný podkladní rastr. Díky tomu vznikly decentní černé dilatační spáry, které vypadají přirozeně a elegantně.

Montáž fasády SENOPLAN ve Veselici

Máme smysl pro detail

Při realizaci nové fasády budovy knihovny a muzea jsme provedli řadu atypických řešení, jako bylo obložení podhledů, vikýřů nebo meziokenních prvků. Ale ani taková řešení pro nás nepředstavují problém - vždy se maximálně přizpůsobíme danému objektu.

Nestandardní řešení - obložení vikýřů a meziokenních prvků

Proč realizovat fasádu s námi?

  • Za 10 let na trhu máme mnoho zkušeností s montáží širokého spektra fasádních materiálů.
  • Projednáme s vámi váš projekt do posledního prvku a navrhneme řešení nestandardních situací.
  • Naformátujeme materiál na míru danému objektu.
  • Provedeme kvalifikovanou montáž zvoleného materiálu na fasádu.

Novinky z oboru

05.12.2016
Přání úspěšného roku 2017 a poděkování za spolupráci v roce 2016

Firma GTrade spol. s r.o. přeje všem partnerům a klientům úspěšný rok 2017 a současně děkuje za spolupráci v roce 2016.

Nahlédněte pro přehled úspěchů, dokončených...

11.11.2016
Knihovna a muzeum ve Veselici dostaly nový kabát z obkladů SENOPLAN

Budova knihovny a Muzea včelařství Moravského krasu má novou fasádu. Zvolili jsme bezúdržbové fasádní obklady SENOPLAN v elegantním dekoru dřeva, který perfektně sedí k povaze...

29.08.2016
Akční nabídka obkladů Silbonit

Připravili jsme pro vás akční nabídku fasádních obkladů Silbonit, a to především Silbonit Pigmenta za výrazně sníženou cenu. Za super cenu pořídíte i desky Silbonit HA/HC s novou...

22.08.2016
Nové fasádní desky Silbonit Groove a Surface

Do naší nabídky jsme zařadili 2 novinky. Fasádní desky Silbonit Groove a Silbonit Surface. Každá je charakteristická svým moderním strukturovaným povrchem.

12.07.2016
Exkluzivní cena fasádních desek Silbonit Pigmenta

Využijte naši speciální akci a dejte své budově nový kabát. Cementovláknité desky Silbonit Pigmenta jsou ideální pro školy, administrativní budovy, komerční centra a podobné objekty.