Upravit stránku
21.12.2017G Trade spol. s r.o.

Keramické obklady najdou všestranné využití. Ukrývají v sobě totiž hned několik vlastností, díky kterým představují naprosto ideální materiál na větrané fasády. Jsou velmi odolné vůči všem nástrahám počasí, UV záření, potěší vás jejich bezúdržbovost, nevyžadují téměř žádnou péči.

Kvalitně montované fasádní obklady navíc dokáží snížit energetickou náročnost budovy, díky čemuž výrazně klesají náklady za její provoz. Keramický obklad fasády dodá stavbě úplně nový vzhled, omladí jí, zmodernizuje a zvýší její celkovou hodnotu.

Na následujících realizacích vám chceme ukázat široké využití keramických desek na administrativních budovách, běžných rodinných domech i luxusních vilách.

Obklady Laminam zdobí Meteor Office Park v Praze

Velkoformátové keramické desky Laminam umožňují provádět originální a velmi moderní fasády. Důkazem je i kancelářská budova Meteor Office Park v srdci Karlína. Jedná se o tenkostěnné keramické obklady, které jsou na podobných komerčních objektech velmi žádoucí díky své odolnosti a antigraffiti úpravě (případné graffiti lze z desek poměrně snadno odstranit bez poškození). Díky nízké hmotnosti můžeme obklady Laminam využívat i na výškové budovy.

Keramické desky na soklech

Keramický obklad využíváme nejen na fasády, ale také na sokly, jak můžete vidět na těchto dvou realizacích. Jedná se o rodinný dům ve Zlíně, kde jsme použili keramický obklad Tempio. Tento klasický keramický panel není kvůli své váze vhodný na výškové budovy. Ale ne opláštění soklu je ideální. Použili jsme ho i na objekt v historickém areálu Vila Lenna v Praze.

Novinky z oboru

21.12.2017
Podívejte se, kde všude využijete keramický obklad fasády

Na následujících realizacích vám chceme ukázat široké využití keramických desek na administrativních budovách, běžných rodinných domech i luxusních vilách.

05.12.2016
Přání úspěšného roku 2017 a poděkování za spolupráci v roce 2016

Firma GTrade spol. s r.o. přeje všem partnerům a klientům úspěšný rok 2017 a současně děkuje za spolupráci v roce 2016.

Nahlédněte pro přehled úspěchů, dokončených

...

11.11.2016
Knihovna a muzeum ve Veselici dostaly nový kabát z obkladů SENOPLAN

Budova knihovny a Muzea včelařství Moravského krasu má novou fasádu. Zvolili jsme bezúdržbové fasádní obklady SENOPLAN v elegantním dekoru dřeva, který perfektně sedí k povaze...