Firma GTrade se podílí i na realizacích provětrávaných fasád městských vil. V minulém roce jsme realizovali za pomoci keramických tenkostěnných velkoformátových obkladů fasádu pro dům v Praze.
Jedná se o vícepatrovou budovu, kde výrazným prvkem je provětrávaná fasáda z keramických desek Laminam. Ta upoutá vaši pozornost díky bílé barvě v kombinaci s černými či antracitovými prvky výplní otvorů.
Bylo zde realizováno cca 630 m² větrané fasády. Obkladové keramické prvky jsou zde uchyceny pomocí skrytého uchycení lepením.
Další aktuality
Provětrávaná fasáda pro budovu ZŠ a MŠ
Základní a mateřská škola se může pochlubit nově vybudovanými odbornými učebnami a kompletní rekonstrukcí stávajících prostor.
Oživení sportovní haly červenou provětrávanou fasádou
Realizovali jsme provětrávanou fasádu u vstupu na nové sportovní hale v netradiční červené barvě.
PF 2025
Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2025 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.