Před několika lety se společnost G Trade podílela na realizaci unikátní provětrávané fasády administrativní budovy v Praze. Moderní architektonický vzhled doplňuje prémiový keramický obklad Laminam z kolekce Oxide, který je známý svými velkoformátovými a mimořádně tenkými deskami. Na fasádě byly použity dekory Avorio a Nero, jejichž kontrast podtrhuje nadčasový charakter stavby.
Uchycení desek pomocí lepicího systému umožnilo dosáhnout čistého vzhledu bez viditelných kotev, přičemž tento způsob montáže zajišťuje dlouhodobou stabilitu a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Celková plocha provětrávané fasády přesahuje 1 300 m².
I po několika letech od realizace si fasáda zachovává svůj původní vzhled a funkčnost, což potvrzuje kvalitu použitých materiálů i provedení montáže.
Další aktuality
Realizace provětrávané fasády na rezidenční stavbě
Na rezidenční stavbě v pražských Lysolajích byla realizována provětrávaná fasáda z hliníkových kompozitních desek Albond v odstínu RAL 7016 – antracitově šedá. Elegantní fasádní detail podtrhuje moderní architekturu a prémiový charakter celé rezidence.
Realizace provětrávané fasády na RD s deskami Kronoart
Na rodinném domě jsme realizovali obklad atiky a podhledu pomocí HPL desek Kronoart v dekoru Gold Fernando Oak. Provětrávaný systém spojuje moderní vzhled, odolnost a dlouhou životnost.
PF 2026
Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2026 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.
Zároveň se těšíme na další spolupráci.



