Upravit stránku

Seznamte se s venkovní terasovou palubkou, která vyniká výjimečnými vlastnostmi. Bezúdržbový Entero profil od firmy Werzalit nepřináši jen změnu v materiálu, jímž je kompozit S2 dřevo-polymer, ale také nový způsob kotvení profilů.

  • Na nic nečekejte a objednejte si venkovní Entero terasu ještě dnes.

Materiál venkovní terasové palubky

Entero profil je vytvořen z kompozitu dřeva a polymeru a skloubil jejich nejlepší vlastnosti do jednoho profilu. Díky obsahu dřeva je to pevný materiál, s kterým se jednoduše manipuluje a díky polymeru je odolný proti hmyzu, houbám a venkovním vlivům. Materiál S2 je bezúdržbový a odolný vůči manuálnímu poškození. Jedná se jednoduše o jedinečnou venkovní terasovou deskou.


Entero a Entero plus

Entero je plným profilem, tudíž není při řezání potřeba zakrývat uříznuté hrany ani je jinak ošetřovat, je lehký a snadno manipulovatlený, a proto je velmi jednoduché ho namontovat. Má dva povrchy, jeden je kartáčovaný a tvoří nerušenou protiskluzovou plochu. Druhý je drážkovaný a vytváří zajímavý povrch.

A nyní Entero plus přichází s drážkou na kolmém spoji a tím vytváří dokonale jednolitý povrch bez spar, kam vám nic nezapadne, kudy neproroste tráva a kde se nedrží nečistoty. Přitom spojuje bezúdržbovost a manipulovatelnost běžného Entero profilu.


Nový způsob kotvení

Už žádné přebytečné šrouby a zakrývání hlaviček. Díky novému způsobu klipů stačí jednotlivé profily venkovní terasové palubky pouze srazit drážkami dohromady. Tímto způsobem nevzniknou široké spáry a nemusíte se bát, žádného hromadění špíny bod terasou nebo toho, že vám něco cenného zapadne do spáry a vy budete muset rozebrat celou terasu.

Způsob kotvení venkovní terasové palubky
Způsob kotvení venkovní terasové desky

Technické informace venkovní terasové desky

Délka profilu: 3 metry
Šířka: 140 mm (bez pera)
Výška: 23 mm

Barevné variace

Marrone
Carbone
1