Upravit stránku

Toužíte po odolných a designových parapetech, které vám vydrží celý život? Jedničkou na trhu jsou vnitřní okenní parapety WERZALIT. Tyto dřevolaminátové parapety jsou vyráběny jako vysokotlaké výlisky, které vynikají svou odolností a tvarovou stálostí

Vnitřní okenní parapety WERZALIT

Výhody interiérových parapetů WERZALIT

  • Parapety mají mimořádně dlouhou životnost - důkazem je 25letá záruka.
  • Můžete vybírat z širokého sortimentu tvarů, dekorů a rozměrů.
  • Laminovaná vrstva parapetů je odolná vůči UV záření, je barevně stálá a velmi snadno se udržuje.
  • Povrch parapetů je zdravotně nezávadný, parapety nezpůsobují žádné zdravotní riziko.

Parapety WERZALIT ozdobí váš domov

Řada parapetů Compact

Tyto vnitřní okenní parapety vynikají svou jednoduchostí a elegantním designem. Jejich poznávacím znamením je výrazně zkosená přední hrana. Parapety dodáváme v několika barevných provedeních - například v imitaci kamene či v pastelových tónech.

Compact
Compact

Exclusive
Exclusive

Řada parapetů Exclusive

Parapety z této řady mají klasický vzhled díky 34 mm široké tvarované hraně. Jsou velmi robustní, a tak splní požadavky nejen do bytů, ale i do komerčních prostor. Můžete vybírat z 3 typů povrchů parapetů a několika barevných odstínů.


Řada parapetů Expona

Parapety Expona zaujmou na první pohled - rovná přední hrana a boční hrany jsou osazené kvalitní ABS páskou, jejíž dekor může být v kontrastu s tělem parapetu. Vybírejte z několika typů povrchů a množství barev. Vytvoříte si tak unikátní design.

Expona
Expona

Parapety pro komerční prostory
Parapety pro komerční prostory

Řada parapetů WERZALIT

Do komerčních objektů jsou určeny systémové okenní dřevolaminátové parapety. Od běžných interiérových parapetů se odlišují tím, že mají k dispozici čelní panel (výška 65-140 mm), do kterého zabudujete kabely a elektroinstalaci. Výsledkem je elegantní čisté řešení.