Upravit stránku

Co je krásnější, než pobyt na sluníčku venku na balkoně. Aby si váš prodloužený obývací pokoj udržel svou privátní atmosféru, chrání obklady a výplně balkónů WERZALIT vaše soukromí před cizími pohledy.

Ať už v profilech nebo deskách, máte na výběr značný počet různých variant obložení v mnoha barvách a dekorech. Pořiďte si nový, krásnější balkón.

Na výplně balkonového zábradlí vám zpracujeme individuální cenovou nabídku včetně montáže.

Balkónová zábradlí Werzalit

Vyberte si obklady balkónů na míru

Výplň do zábradlí může být skleněná, tyčová, klasická plastová nebo mřížová. My vám však nabízíme luxusnější a odolnější řešení.

WERZALIT je rozsáhlý program profilů a desek pro balkony, variabilní ve tvaru i formátu, designu a barevném dekoru. Princip modulární konstrukce nabízeného sortimentu umožňuje nejrůznější varianty výplně balkonů. Desky WERZALIT lze použít v moderním i tradičním stavebním stylu.

Profily obkladů na balkon

  • Profil výplně balkonů
    Milano profil
  • Profil výplně balkonů
    Roma profil

Díky standardní délce 6000 mm lze profily jednotlivě krátit a montovat horizontálně, vertikálně nebo diagonálně. Hliníkové profily Roma a Milano jsou velmi lehké a jejich montáž je nenáročná. Jsou také absolutně bezúdržbové, již nebudete muset obklad balkónu brousit, nebo lakovat. Jsou také velmi snadno omyvatelné a odolné vůči venkovním vlivům, jako je UV záření, voda, vítr.

Montáž desek na balkonové zábradlí

Profily lze upevňovat s velkými roztečemi mezi uchyceními až 1,25 m. Profily jsou na obou stranách opatřené buď dekorem a povrchem imitujícím dřevo, nebo jednou ze čtyř univerzálních barev s matným povrchem. Řezané hrany lze zakrýt buď krycím rohem 30/20, hranovým profilem B nebo krycími deskami. Zajistíme nejen obklad balkónu, ale také celkovou montáž balkónu včetně zábradlí.

Obklady WERZALIT poskytují velkoplošnou ochranu balkónů                                   

Velkoformátové obklady balkónů WERZALIT nabízí alternativu pro plošně uzavřené balkonové obklady. Desky jsou oboustranně povrchově upravené a jsou k dodání v nejrůznějších tloušťkách materiálu a velikostech až do 3650 × 1320 mm. Díky jejich variabilitě je lze umístit na jakýkoliv typ balkónu.

Inspirujte se obklady balkonů WERZALIT

1
2
3
4
5
6
7

Stáhněte si vzorník obkladů na balkon WERZALIT