Upravit stránku
Co je krásnější, než pobyt na sluníčku venku na balkoně. Aby si váš prodloužený obývací pokoj udržel svou privátní atmosféru, chrání obklady balkónů WERZALIT vaše soukromí před cizími pohledy.

Ať už v profilech nebo deskách, máte na výběr značný počet různých variant obložení v mnoha barvách a dekorech. Pořiďte si nový, krásnější balkón.

Pro vypracování cenové nabídky na balkónové desky Werzalit nebo jejich montáž nás neváhejte kontaktovat.

Vyberte si obklady balkónů na míru

WERZALIT nabízí rozsáhlý program profilů a desek pro balkony, variabilní ve tvaru i formátu, designu a barevném dekoru. Princip modulární konstrukce nabízeného sortimentu umožňuje nejrůznější varianty obkladu. Obklady na balkon WERZALIT lze je použít v moderním i tradičním stavebním stylu.

Balkónová zábradlí werzalit

Profily obkladů na balkon

  • Milano profil
  • Roma profil

Díky standardní délce 6000 mm lze profily jednotlivě krátit a montovat horizontálně, vertikálně nebo diagonálně. Hliníkové profily Roma a Milano jsou velmi lehké a jejich montáž je nenáročná. Jsou také  absolutně bezúdržbové, již nebudete muset obklad balkónu brousit, nebo lakovat. Jsou také velmi snadno omyvatelné a odolné vůči venkovním vlivům, jako je UV záření, voda, vítr atd.

Profily lze upevňovat s velkými roztečemi mezi uchyceními - až 1,25 m. Profily jsou na obou stranách opatřeny buď dekorem a povrchem imitujícím dřevo, nebo jednou ze čtyř Uni barev s matným povrchem. Řezané hrany lze zakrýt buď krycím rohem 30/20, hranovým profilem B nebo krycími deskami.

Jsme schopní zajistit, nejen obklad balkónu, ale také celkovou konstrukci balkónu a montáž.
Proto, máte-li zájem o moderní a bezúdržbový obklad vašeho balkónu, neváhejte nás kontaktovat.

 

 

 

 

Obklady WERZALIT poskytují velkoplošnou ochranu balkónů                                   

Velkoformátové obklady balkónů WERZALIT nabízí alternativu pro plošně uzavřené balkonové obklady. Desky jsou oboustranně povrchově upravené a jsou k dodání v nejrůznějších tloušťkách materiálu a velikostech až do 3650 x 1320 mm. Díky jejich variabilitě je lze umístit na jakýkoliv typ balkónu.

Stáhněte si vzorník obkladů na balkon WERZALIT

Inspirujte se obklady balkonů WERZALIT

1
2
3
4
5
6
7