Upravit stránku
05.02.2014Administrátor

Pokud jste vlastníky staršího domu s balkónem, jistě víte, že balkón vyžaduje jednou za pár let kontrolu. Je důležité, aby byl kvalitně izolovaný, protékající voda by poškodila fasádu a urychlila degradaci zdiva, což zajisté nechceme. Balkón musí být v pořádku i z hlediska bezpečnosti. Uhnilé zábradlí a vytlučené obklady mají do bezpečnosti hodně daleko.

Poradíme vám, jak snadno, rychle a efektivně balkón opravit - s obklady balkónů WERZALIT. Uvidíte, že váš dům získá zcela novou moderní vizáž. Neváhejte nás proto kontaktovat, vytvoříme vám cenovou nabídku na obklady balkónů zdarma!

Novinky z oboru

05.12.2016
Přání úspěšného roku 2017 a poděkování za spolupráci v roce 2016

Firma GTrade spol. s r.o. přeje všem partnerům a klientům úspěšný rok 2017 a současně děkuje za spolupráci v roce 2016.

Nahlédněte pro přehled úspěchů, dokončených...

11.11.2016
Knihovna a muzeum ve Veselici dostaly nový kabát z obkladů SENOPLAN

Budova knihovny a Muzea včelařství Moravského krasu má novou fasádu. Zvolili jsme bezúdržbové fasádní obklady SENOPLAN v elegantním dekoru dřeva, který perfektně sedí k povaze...

29.08.2016
Akční nabídka obkladů Silbonit

Připravili jsme pro vás akční nabídku fasádních obkladů Silbonit, a to především Silbonit Pigmenta za výrazně sníženou cenu. Za super cenu pořídíte i desky Silbonit HA/HC s novou...

22.08.2016
Nové fasádní desky Silbonit Groove a Surface

Do naší nabídky jsme zařadili 2 novinky. Fasádní desky Silbonit Groove a Silbonit Surface. Každá je charakteristická svým moderním strukturovaným povrchem.

12.07.2016
Exkluzivní cena fasádních desek Silbonit Pigmenta

Využijte naši speciální akci a dejte své budově nový kabát. Cementovláknité desky Silbonit Pigmenta jsou ideální pro školy, administrativní budovy, komerční centra a podobné objekty.