Upravit stránku
24.11.2015Administrátor

Seznamte se s novou lamelovou fasádou Vario Lamella

Chceme Vás informovat o novince z oblasti provětrávaných fasád. Jde o hliníkovou lamelovou fasádu Vario Lamella. Nabízíme Vám ji v mnoha barvách a povrchových úpravách. Hlavní výhodou tohoto fasádního obkladu je kromě atraktivního designu a možnosti vytvářet zakřivené plochy také nízká hmotnost, nehořlavost a standardní délka lamely až 4,5 m! Vario Lamella je velmi jednoduše a skrytě uchycena na podkladní rastr. Díky hmotnosti pouhých 6 kg/m2 je montáž velmi snadná a rychlá, čímž se šetří čas i finance.
Fasádní obklad Vario lamella

Spolehlivé fasády pro Váš projekt

Stále jsme výhradními dodavateli velkoplošných fasádních panelů z cementovláknitých desek Silbonit, HPL desek se skutečnou dýhou Parklex, HPL desek Senoplan s imitací dřeva nebo škálou dle vzorníku. Pro svou realizaci můžete u nás také zvolit dřevokompozitní materiál Werzalit, keramiku Tempio a také hliníkovou lamelu Vario. Všechny materiály, které dodáváme, jsou kompletně bezúdržbové. Rádi Vám zašleme vzorky a poskytneme Vám další informace z oblasti provětrávaných fasád, neváhejte se nám ozvat.

Máte-li zájem aby váš objekt měl nevšední vzhled, který bude bezúdržbový a nehořlavý s vysokým standardem odolnosti, ve více barevných variacích než nabízí škála RAL, nebo se chcete jen dozvědět více o Vario Lamella neváhejte nás kontaktovat.

Novinky z oboru

21.12.2017
Podívejte se, kde všude využijete keramický obklad fasády

Na následujících realizacích vám chceme ukázat široké využití keramických desek na administrativních budovách, běžných rodinných domech i luxusních vilách.

05.12.2016
Přání úspěšného roku 2017 a poděkování za spolupráci v roce 2016

Firma GTrade spol. s r.o. přeje všem partnerům a klientům úspěšný rok 2017 a současně děkuje za spolupráci v roce 2016.

Nahlédněte pro přehled úspěchů, dokončených

...

11.11.2016
Knihovna a muzeum ve Veselici dostaly nový kabát z obkladů SENOPLAN

Budova knihovny a Muzea včelařství Moravského krasu má novou fasádu. Zvolili jsme bezúdržbové fasádní obklady SENOPLAN v elegantním dekoru dřeva, který perfektně sedí k povaze...