Upravit stránku
24. 11. 2015Administrátor

Seznamte se s novou lamelovou fasádou Vario Lamella

Chceme Vás informovat o novince z oblasti provětrávaných fasád. Jde o hliníkovou lamelovou fasádu Vario Lamella. Nabízíme Vám ji v mnoha barvách a povrchových úpravách. Hlavní výhodou tohoto fasádního obkladu je kromě atraktivního designu a možnosti vytvářet zakřivené plochy také nízká hmotnost, nehořlavost a standardní délka lamely až 4,5 m! Vario Lamella je velmi jednoduše a skrytě uchycena na podkladní rastr. Díky hmotnosti pouhých 6 kg/m2 je montáž velmi snadná a rychlá, čímž se šetří čas i finance.
Fasádní obklad Vario lamella

Spolehlivé fasády pro Váš projekt

Stále jsme výhradními dodavateli velkoplošných fasádních panelů z cementovláknitých desek Silbonit, HPL desek se skutečnou dýhou Parklex, HPL desek Senoplan s imitací dřeva nebo škálou dle vzorníku. Pro svou realizaci můžete u nás také zvolit dřevokompozitní materiál Werzalit, keramiku Tempio a také hliníkovou lamelu Vario. Všechny materiály, které dodáváme, jsou kompletně bezúdržbové. Rádi Vám zašleme vzorky a poskytneme Vám další informace z oblasti provětrávaných fasád, neváhejte se nám ozvat.

Máte-li zájem aby váš objekt měl nevšední vzhled, který bude bezúdržbový a nehořlavý s vysokým standardem odolnosti, ve více barevných variacích než nabízí škála RAL, nebo se chcete jen dozvědět více o Vario Lamella neváhejte nás kontaktovat.