Upravit stránku
27.01.2013Administrátor

Představujeme vám žhavou novinku: Porcelánové obklady fasád

Nechte se nadchnout naším novým produktem Neolith! Tento porcelánový obklad je lehký, a přitom pevný. Je proto ideální pro venkovní použití, kde odolává extrémním výkyvům počasí. Porcelánové obklady Neolith jsou 100% přírodní a úspěšně vzdorují i agresivním chemikáliím. Využijte je tedy i v prostorách s vysokou náročností na hygienu – v laboratořích, ordinacích nebo potravinářských provozech.

Máte zájem o fasádní porcelánové desky Neolith? Kontaktujte nás, a my vám vytvoříme nezávaznou kalkulaci ZDARMA. Pořiďte si pro svůj projekt moderní obklady, které potěší svými skvělými vlastnostmi.

 

Váš tým G Trade, spol. s.r.o.

Novinky z oboru

05.12.2016
Přání úspěšného roku 2017 a poděkování za spolupráci v roce 2016

Firma GTrade spol. s r.o. přeje všem partnerům a klientům úspěšný rok 2017 a současně děkuje za spolupráci v roce 2016.

Nahlédněte pro přehled úspěchů, dokončených...

11.11.2016
Knihovna a muzeum ve Veselici dostaly nový kabát z obkladů SENOPLAN

Budova knihovny a Muzea včelařství Moravského krasu má novou fasádu. Zvolili jsme bezúdržbové fasádní obklady SENOPLAN v elegantním dekoru dřeva, který perfektně sedí k povaze...

29.08.2016
Akční nabídka obkladů Silbonit

Připravili jsme pro vás akční nabídku fasádních obkladů Silbonit, a to především Silbonit Pigmenta za výrazně sníženou cenu. Za super cenu pořídíte i desky Silbonit HA/HC s novou...

22.08.2016
Nové fasádní desky Silbonit Groove a Surface

Do naší nabídky jsme zařadili 2 novinky. Fasádní desky Silbonit Groove a Silbonit Surface. Každá je charakteristická svým moderním strukturovaným povrchem.

12.07.2016
Exkluzivní cena fasádních desek Silbonit Pigmenta

Využijte naši speciální akci a dejte své budově nový kabát. Cementovláknité desky Silbonit Pigmenta jsou ideální pro školy, administrativní budovy, komerční centra a podobné objekty.