Upravit stránku
22.03.2016Gron Lukáš

Parklex Skin  je vyráběn ve 3 modifikacích dle využití. Pro fasádní obklady je Skin External, s povrchovou úpravou jako Parklex Facade, avšak s tloušťkou materiálu pouhé 2 mm, který umožňuje jeho použití i na zakřivené povrchy. 

Parklex Skin Internal je všestranným interiérovým obkladem. Ideálním pro renovace starších interiérů. Ve spojení se stávajícími prvky(např. staré trámoví) vzniká jedinečný vintage look s použitím moderního bezúdržbového materiálu.

Dvojici obkladů doplňuje Skin Floor určený pro obklad zdvojených podlah. Jeho povrchová úprava je odolná proti oděru a otěru a zabezpečuje tak trvanlivost přírodního vzhledu vaší podlahy.

 

Novinky z oboru

05.12.2016
Přání úspěšného roku 2017 a poděkování za spolupráci v roce 2016

Firma GTrade spol. s r.o. přeje všem partnerům a klientům úspěšný rok 2017 a současně děkuje za spolupráci v roce 2016.

Nahlédněte pro přehled úspěchů, dokončených...

11.11.2016
Knihovna a muzeum ve Veselici dostaly nový kabát z obkladů SENOPLAN

Budova knihovny a Muzea včelařství Moravského krasu má novou fasádu. Zvolili jsme bezúdržbové fasádní obklady SENOPLAN v elegantním dekoru dřeva, který perfektně sedí k povaze...

29.08.2016
Akční nabídka obkladů Silbonit

Připravili jsme pro vás akční nabídku fasádních obkladů Silbonit, a to především Silbonit Pigmenta za výrazně sníženou cenu. Za super cenu pořídíte i desky Silbonit HA/HC s novou...

22.08.2016
Nové fasádní desky Silbonit Groove a Surface

Do naší nabídky jsme zařadili 2 novinky. Fasádní desky Silbonit Groove a Silbonit Surface. Každá je charakteristická svým moderním strukturovaným povrchem.

12.07.2016
Exkluzivní cena fasádních desek Silbonit Pigmenta

Využijte naši speciální akci a dejte své budově nový kabát. Cementovláknité desky Silbonit Pigmenta jsou ideální pro školy, administrativní budovy, komerční centra a podobné objekty.