Upravit stránku
08.03.2016Gron Lukáš

Vario Lamella

Máte zájem o výjimečnou fasádu, která bude jedinečná a přesně podle vašich představ? Obraťte se na nás!

Realizace fasádního opláštění Vario Lamella

Pro inspiraci vám předkládáme právě dokončenou realizaci fasádního opláštění Vario Lamella. Jedná se o příklad využití lamelového obkladu jako variabilního prvku podtrhujícího celkový design objektu. Obklad Vario Lamella je naprosto bezúdržbový, nehořlavý a také velmi odolný. Vario Lamella je velmi jednoduše a skrytě uchycena na podkladní rastr. Díky hmotnosti pouhých 6 kg/m2 je montáž velmi snadná a rychlá, díky čemuž dojde k úspoře času i vynaloženéých financí.

1

Máte-li zájem, aby váš objekt měl nevšední vzhled, který bude bezúdržbový a nehořlavý s vysokým standardem odolnosti, ve více barevných variacích než nabízí škála RAL, nebo se chcete jen dozvědět více o fasádním obkladu Vario Lamella? Neváhejte nás kontaktovat (viz. níže kontaktní formulář).

1

Metalické dekory

Vario Lamella dodáváme v celé škále RAL

Novinky z oboru

21.12.2017
Podívejte se, kde všude využijete keramický obklad fasády

Na následujících realizacích vám chceme ukázat široké využití keramických desek na administrativních budovách, běžných rodinných domech i luxusních vilách.

05.12.2016
Přání úspěšného roku 2017 a poděkování za spolupráci v roce 2016

Firma GTrade spol. s r.o. přeje všem partnerům a klientům úspěšný rok 2017 a současně děkuje za spolupráci v roce 2016.

Nahlédněte pro přehled úspěchů, dokončených

...

11.11.2016
Knihovna a muzeum ve Veselici dostaly nový kabát z obkladů SENOPLAN

Budova knihovny a Muzea včelařství Moravského krasu má novou fasádu. Zvolili jsme bezúdržbové fasádní obklady SENOPLAN v elegantním dekoru dřeva, který perfektně sedí k povaze...