Upravit stránku
16.07.2014G Trade spol. s r.o.

Naše společnost nyní dokáže realizovat zakázky za pomocí profesionálního CNC centra firmy ILTEGRO. CNC centrum provádí veškeré pracovní operace u velkoplošných desek, bez nutnosti manipulace. Tím se snižuje riziko poškození i námaha pracovníků při zacházení s těžkou a rozměrnou deskou.

Naši zákazníci tak mohou využít nových možností námi používaného CNC centra, které dokáže se svojí vysokou přesností a novými možnostmi tvarových kombinací kromě jiného dosáhnout plastického 3D opracování povrchu velkoplošných materiálů. 

formátování fasádních desek pomocí CNC centra

Díky CNC centru dokážeme opracovat čistě a efektivně i velkoplošné materiály. Kontaktujte nás pro vypracování cenové nabídky!

Některé úkony možné při práci s CNC:

  • řezání, vrtání, gravírování
  • srážení hrany
  • vytváření jakýchkoliv tvarů (šikmin, kruhů, oblouků, křivek) – s jiným typem stroje prakticky nemožné
  • opracování velkoplošných materiálů jako HPL, lamino, dřevěné desky (překližky)
  • díky speciálním nástrojům jej využíváme rovněž pro opracování cementovláknitých desek Silbonit
CNC centrum pro opracování desek velkoplošných

Technické vlastnosti CNC centra

Manipulace s deskou probíhá s pomocí vakuového manipulátoru a otočného jeřábového ramene. Přesnost opracování je tak v řádu desetin milimetru. Díky použití odsávacího zařízení je navíc při opracování cementovláknitých desek dosaženo téměř nulové prašnosti.

Námi používané CNC je speciální centrum německého výrobce HOMAG. Díky základní velikosti pracovní plochy 1450 x 5800 mm v Z ose umožňuje centrum opracovat až 200 mm silný materiál. Upínání materiálu je zajištěno prostřednictvím vakuového stolu, který díky podtlaku přisaje opracovávaný materiál k jeho desce.

Nové možnosti v designu fasád

Chtěli byste, aby vaše firma byla poznat již z dálky? Dnes již není třeba instalovat bilboard, nebo jiný poutač, nechte si logo vaší firmy vyfrézovat přímo na fasádu. Zajisté Vás nikdo nepřehlédne.

Díky dvěma pracovním vřetenům, je možno obrábět dvojnásobnou rychlostí, proto neváhejte a nechte si u nás zpracovat provedení fasádních obkladů dle vašeho vlastního nápadu.

Novinky z oboru

21.12.2017
Podívejte se, kde všude využijete keramický obklad fasády

Na následujících realizacích vám chceme ukázat široké využití keramických desek na administrativních budovách, běžných rodinných domech i luxusních vilách.

05.12.2016
Přání úspěšného roku 2017 a poděkování za spolupráci v roce 2016

Firma GTrade spol. s r.o. přeje všem partnerům a klientům úspěšný rok 2017 a současně děkuje za spolupráci v roce 2016.

Nahlédněte pro přehled úspěchů, dokončených

...

11.11.2016
Knihovna a muzeum ve Veselici dostaly nový kabát z obkladů SENOPLAN

Budova knihovny a Muzea včelařství Moravského krasu má novou fasádu. Zvolili jsme bezúdržbové fasádní obklady SENOPLAN v elegantním dekoru dřeva, který perfektně sedí k povaze...