Upravit stránku

Pod tímto označením nabízí firma G Trade spol. s r.o. špičkové materiály z přírodního kamene (granit, žula, mramor, pískovec a další) pro kompozitní obklady fasád.

Jedinečnou technologií zpracování přírodního kamene a jeho spojení s dalšími materiály se vytváří ultratenké, velkoplošné kamenné desky a obklady. Ty kombinují jedinečné a nenahraditelné vlastnosti kamenných obkladů s výbornými mechanickými vlastnostmi moderních kompozitních materiálů.

Granit Light

Objednejte si fasádní obklady Granit Light ještě dnes

V čem jsou obklady Granit Light jedinečné?

Oproti klasickým obkladům z přírodního kamene jsou kompozitní obklady fasád z Granit Light lehké, pružné, houževnaté a některé typy jsou také ohebné. Kamenný obklad, kamenná fasáda nebo kamenná dlažba Granit Light je symbolem toho nejlepšího z moderní technologie a přírody.

Obkladové rohože Flex Sandstone

Zcela specifickým výrobkem jsou obkladové rohože z přírodního pískovce Flex Sandstone, jejichž unikátní technologické zpracování umožňuje maximální flexibilitu a ohebnost při zachování vzhledu a vlastností přírodního deskového obkladu z pískovce. Pískovec, který je ohebný má využití v interieru i exteriéru, jako pískovcový obklad na soklu objektu, ale i celé fasádě.

Přírodní pískovec Flex Sandstone je velmi lehký a ohebný obklad. Má bezkonkurenční uplatnění, pokud máte vysoké požadavky na tepelnou izolaci. Jeho hlavní předností je možnost lepit rohože přímo na vrstvu kontaktního zateplení fasády, bez jakýchkoliv pomocných kotev nebo konstrukcí. Další výhodou je možnost tvorby různých typů obkladů a formátů od těch bez spár až po 3D objekty (bloky, desky, a.j.) do formátu 1,3 × 2,6 m.

Fasádní obklady ULTRALIGHT

Kombinací ultratenké desky z přírodního kamene a nosné desky z kompozitního materiálu vzniká výrobek, který vytváří zcela nová měřítka pro budoucí využití přírodního kamene. Výsledkem tohoto spojení je „ohebný kámen“, který umožňuje provádět zcela plynulé kamenné obklady obloukových konstrukcí.


Fasádní obklady ALUCOBOND

Kombinací tenké desky z přírodního kamene a nosné desky z kompozitního materiálu je dosaženo optimálních vlastností pro vytváření velkoplošných obkladových prvků. Tyto prvky mají vynikající mechanické vlastnosti a to díky výborné plošné tuhosti při minimální tloušťce a hmotnosti.


Fasádní obklady FIBERGLAS

Tenká deska z přírodního kamene jednostranně vyztužená skelnou tkaninou, pojenou speciální pryskyřicí. Výsledkem této originální technologie zpracování je velkoplošný obkladový prvek z přírodního kamene. Díky své pružnosti a minimální hmotnosti je možné přírodní kámen použít i tam, kde to dosud nebylo technicky možné.


Fasádní obklady ALU HONEY COMB

Spojením tenké desky z přírodního kamene a nosné desky z hliníkové voštiny vzniká velkoplošný obkladový prvek s vynikajícími mechanickými vlastnostmi. Touto technologií je možné vytvářet dosud nerealizovatelné konstrukce a opláštění z přírodního kamene, a to díky vysoké plošné tuhosti při minimální hmotnosti.


Fasádní obklady GRANIT GLAS

Spojením tenkých desek z přírodního kamene a kaleného skla je dosaženo zcela ojedinělého výsledku, kterým je „průsvitný kámen". Tento ojedinělý výrobek vytváří prostor k uplatnění originality a kreativity tam, kde to dosud nebylo vůbec možné.


Fasádní obklady FLEX SANDSTONE

Tenká vrstva přírodního pískovce, jednostranně vyztužená speciální tkaninou a fixačním pojivem. Výsledkem je velkoplošný obkladový materiál se zachováním přírodní struktury skutečného pískovce, který však díky speciální technologii zpracování získává zcela netušené vlastnosti.