Upravit stránku

Fasádní desky SILBONT CRYSTAL vycházejí ze základní řady desek Hydro. Speciální povrchová UV impregnace je však činí všestranně odolnější. Jsou velmi oblíbeným prvkem moderních provětrávaných fasád. Vylepšují nejen design budovy, ale také její technický stav. Zároveň tak zvyšují celkovou hodnotu objektu.

Potřebuje i váš dům nebo firemní sídlo nový kabát? Neváhejte nás kontaktovat, vytvoříme vám cenovou nabídku na desky SILBONIT CRYSTAL zdarma!

Fasádní desky SILBONIT Crystal vycházejí ze základní řady desek Hydro.

Proč použít fasádní desky SILBONIT Crystal?

  • Speciální UV impregnační nátěr výrazně zvyšuje otěruvzdornost, povrchovou stálost a mechanickou odolnost povrchu. Životnost desek je tak téměř neomezená.
  • Při použití desek Crystal na podlahy jsou protiskluzové, a tedy bezpečné. Desky jsou zároveň vysoce vodotěsné.
  • Kvalitní povrchová úprava umožňuje rychlé a snadné odstranění graffiti, což oceníte zejména ve městech.
  • Barvy desek Crystal jsou již na pohled sytější a nevykazují optické změny (patinaci), jako základní řada desek SILBONIT HYDRO.
  • Fasádní desky SILBONIT Impregna jsou velmi moderní.
    Fasádní desky SILBONIT Impregna jsou velmi moderní.
  • Desky SILBONIT Impregna plní funkci provětrávané fasády.
    Desky SILBONIT Impregna plní funkci provětrávané fasády.

SILBONIT Crystal, to je trvanlivá stálobarevná fasáda pro každou budovu

Povrchová úprava desek Crystal je nanášena tlakovým válcováním s následným vytvrzením systémem UV polymerizace. Inovovaný impregnační systém je založený na použití čistých fermeží (lněné vysychavé oleje) s hedvábným efektem. Specifická úprava povrchu zabezpečuje stálobarevnost odstínu a také zvýšenou mechanickou odolnost povrchu. V této úpravě se desky Crystal vyrábějí již přes 20 let!

Nejspolehlivější variantou je montáž desek SILBONIT Crystal na hliníkové rošty Iltegro (externí odkaz) (nové okno). Mezi fasádními deskami silnými obvykle 8 mm a obvodovou stěnou budovy vzniká provětrávaná mezera, který zlepšuje tepelně-izolační vlastnosti domu.

Nabízíme vám 12 základních barev desek SILBONIT Crystal.

Stáhněte si návod na montáž fasádních desek SILBONIT Crystal:

Inspirujte se realizací fasád v naší fotogalerii: