Keramické fasádní obklady Tempio vylepší tepelněizolační vlastnosti i vzhled budovy

Nový obvodový plášť z keramických obkladů Tempio dodá budově nejen moderní vzhled, ale také posune její vlastnosti na vyšší úroveň. Spojením keramických obkladů a konstrukce provětrávané fasády vzniká ucelený zateplovací systém, který eliminuje tepelné ztráty budovy. Tím se stává její provoz ekonomičtější.

Keramické fasádní obklady Tempio od našeho španělského partnera Ceramica Mayor S.A zabraňují 25 – 40 % energetických ztrát. Výjimečná je také jejich životnost.

Keramické extrudované dlaždice téměř nepodléhají viditelnému stárnutí, jedná se přírodní pálený materiál. Důkazem jejich odolnosti jsou například obklady na egyptských památkách.
Ing. Pavel Gron, jednatel společnosti G TRADE

Výhody keramických fasádních obkladů Tempio:

Informace a kalkulaci pro Váš projekt či dům od nás dostanete ZDARMA

Kontaktujte nás

  • Jsou vysoce odolné proti mrazu, horku a nárazu.
  • Maximálně splňují požadavky protipožární bezpečnosti, jsou nehořlavé.
  • Jejich údržba je nenáročná, stačí je opláchnout vodou. V případě glazovaného povrchu (lesklého i matného) snadno odstraníte i graffiti.
  • Instalují se neviditelným ukotvením na hliníkový rošt Iltegro-Vario se speciálními fixačními prvky. Spojovací materiál je nerezový.

Vyberte si vhodný typ keramických obkladů

Keramické obklady typu FH

Keramické obklady typu FH dodáváme v glazurované i přírodní úpravě. Jejich tloušťka je 24 mm. K dispozici jsou obklady ve výškách 200-350 mm a délkách 0,5-1,5 m. Mají všechny výhody keramických obkladů.

Keramické obklady typu FK
Keramické obklady typu FK

Keramické obklady typu FK

Obklady Tempio FK jsou velmi tenké, mají pouhých 16 mm. Profil je zezadu držen hliníkovým roštem, který zabraňuje případnému pádu. Největší předností této fasády je velmi jednoduchá instalace a nízká váha.

Keramické obklady typu FK
Keramické obklady typu FK

Keramické obklady typu FS

Tempio profil FS nabízí více variant tloušťky profilu a to 24, 30 a 40 mm. Tloušťka tohoto profilu poskytuje důležitou odolnost proti nárazu. Systém ukotvení vytváří širší spoje, které zdůrazní horizontálnost budovy.

Keramické obklady typu FSKeramické obklady typu FS
Keramické obklady typu FS
1
2